Nasze Imprezy

Rodzinny festyn Sportowej Jedyneczki

W sobotę 29.04.2018r. odbył się rodzinny festyn Sportowej Jedyneczki. Było sporo miłej zabawy zarówno dla dzieci oraz rodziców. Konkurencje sportowe dla najmłodszych jak również mecz piłki nożnej tatusiów oraz mecz siatkówki dla mam.

Pani Oli dziękujemy za pyszny popcorn oraz hot-dogi, a pani Kasi za relację zdjęciową. Podziękowania również dla uczniów SP5 Reda za wolontariat

Spotkanie integracyjne dla mam

W sobotę 18.02.2017r. Sportowa Jedyneczka była organizatorem spotkania integracyjnego dla mam. Motywem przewodnim była siatkówka oraz badminton. W hali ZS1 pojawiło się 12 pań, które postanowiły na sportowo spędzić to sobotnie przed południe. Po rozgrzewce zawodniczki podzieliły się na 6 zespołów: AGNA,Jedyneczka,Zarąbiste,Mamuśki,Stare Ale Jare,Dwójeczki.
W rywalizacji badmintona trzy teamy uplasowały się na pierwszym miejscu – Zarąbiste,Mamuśki,Stare Ale Jare, druga lokata powędrowała do zespołu AGNA, natomiast na najniższym stopniu podium znalazły się Jedyneczki.
W turnieju siatkówki komplet zwycięstw zanotowały panie z ekipy Stare Ale Jare, drugie miejsce zajęła Jedyneczka, trzecie natomiast Mamuśki.
Podsumowując najważniejszym celem sobotniego spotkania była integracja, spędzenie wspólnie wolnego czasu, oderwanie się od codziennych domowych obowiązków oraz sprawdzenie się i przypomnienie jak to grało się kiedyś w kręgu znajomych i przyjaciół. Panie pokazały, że zarówno siatkówka jak i badminton to sporty, w których odnalazły się bardzo szybko. Mamy nadzieję, iż na następnym spotkaniu liczba uczestników będzie jeszcze większa.
Składy drużyn:
AGNA: Iwona Janiak, Agnieszka Naftyńska
Stare Ale Jare: Ewelina Osowska, Magda Pecz
Dwójeczki: Dominika Podbielska,Magda Wrzaszcz
Mamuśki: Kasia Panek, Ola Kloka
Zarąbiste: Ola Drzewucka, Marzena Wargowska
Jedyneczki: Dorota Szwałek,Ela Kurasińska

Sportowa Jedyneczka na Biegu Malucha

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom Sportowej Jedyneczki wspaniałej postawy podczas Biegu Malucha. Jesteśmy bardzo dumni ze swoich podopiecznych i dziękujemy również rodzicom za zaangażowanie i zapisanie na bieg naszych młodych adeptów sportu.

Jeżeli ktoś ma jeszcze zdjęcia i chciałby się nimi podzielić to proszę o przesłanie ich na maila: kontakt@sportowajedyneczka.pl

Mecz towarzyski rodziców Sportowa Jedyneczka – UKS Jedynka Reda

W piątek 06.01.2017r. korzystając z okazji Święta Trzech Króli i wolnego piątkowego przedpołudnia tatusiowie Sportowej Jedyneczki oraz UKS Jedynka Reda 2007/2008 rozegrali mecz towarzyski. Spotkanie odbyło się w hali ZS1.

Frekwencja mimo wczesnej pory dopisała. Brawa należą się wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz determinację, a przede wszystkim za grę fair play. Wiadomo, że rywalizacja w takim meczu zawsze się pojawia, natomiast całe spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze.

Wynik meczu w regulaminowym czasie gry 11:11, w konkursie rzutów karnych również padł remis. Wszystko wskazuje na to, iż niebawem rozegrany zostanie mecz rewanżowy. Dziękujemy pani Kasi za bardzo bogatą fotorelację, która dostępna jest w galerii.

Mikołajki

Dzień 06.12.2016r. był dla naszych adeptów sportu bardzo wyjątkowy. Zajęcia treningowe miały charakter tematyczny – Mikołajkowy. Podczas treningu dzieci ćwiczyły w mikołajowych czapeczkach. Również trenerzy tego dnia byli Mikołajami. Każde dziecko otrzymało słodką czekoladę, a dzięki uprzejmości p. Drzewuckiej dostępny był również popcorn, którego zapach można było wyczuć w całej szkole. Dziękujemy za włączenie się do akcji również rodzicom. Z niecierpliwością czekamy na kolejne iwenty.

Aktywna Sobota

      Dnia 22.10.2016r. w sobotnie przedpołudnie odbył się event integracyjny dla rodziców – „Aktywna sobota”.

Wszyscy chętni mogli skorzystać z atrakcji jakie tego dnia przewidzieli organizatorzy. Punktualnie o godz.9.30 w hali ZS1 rozpoczął się mecz tatusiów. Jak się okazało kondycja była naprawdę na wysokim poziomie, gdyż spotkanie zakończyło się dopiero około godziny 11.00. Sporo ładnych akcji,parad bramkarskich oraz zaangażowanie, aż miło było popatrzeć jak panowie się starają.
Dowiedz się więcej ->