Trenerzy

Piotr Baran

Przez kolegów uznawany za „tytana pracy”. Od 2013 r. licencjonowany trener UEFA B. Związany z piłką nożną od urodzenia. Na koncie liczne udziały oraz sukcesy w turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Praca z dziećmi daje mu duże szczęście i satysfakcje. Ulubione motto: „Póki walczysz jesteś zwycięzcą”.  Ze Sportową Jedyneczką związany od września 2016r. Od września 2018 pełni funkcję koordynatora Sportowej Jedyneczki.

Hanna Kamin

Magister wychowania fizycznego, trener LA, a także oligofrenopedagog. Uwielbia pracę z dziećmi i uważa, że nie ma dzieci, które nie nadają się do sportu, ponieważ jest tam miejsce dla każdego.

Poprzez sport kształtujemy lepszych ludzi, a dopiero w dalszej kolejności sportowców. Sport to nie tylko zdrowie i dobra zabawa, ale także zdobywanie umiejętności niezbędnych w życiu codziennym. Sport uczy życia!

Patryk Dworniak

Ze sportem  związany od najmłodszych lat. Najpierw przez kilka lat trenował sztuki walki, natomiast miłość do piłki przerodziła się w pasję, którą realizuje do dzisiaj. Jako zawodnik występował na 3 i 4 szczeblu rozgrywek.

Prywatnie trener Patryk uwielbia podróże, zwiedzanie zabytków i odkrywanie nowych miejsc aktywnego wypoczynku.

W wolnych chwilach spędza również czas na czytaniu książek, których ma dosyć pokaźną ilość. Wiedza w nich zawarta jest bezcenna.

Praca z dziećmi jest czymś, co sprawia mu mnóstwo satysfakcji. Zdaje sobie sprawę, że trener najmłodszych jest chodzącym autorytetem, a trening to nie tylko nauka sprawności fizycznej, ale społeczne budowanie młodego człowieka.