Trenerzy

Piotr Baran

Przez kolegów uznawany za „tytana pracy”. Od 2013 r. licencjonowany trener UEFA B. Związany z piłką nożną od urodzenia. Na koncie liczne udziały oraz sukcesy w turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Praca z dziećmi daje mu duże szczęście i satysfakcje. Ulubione motto: „Póki walczysz jesteś zwycięzcą”.  Ze Sportową Jedyneczką związany od września 2016r. Od września 2018 pełni funkcję koordynatora Sportowej Jedyneczki.

Hanna Kamin

Magister wychowania fizycznego, trener LA, a także oligofrenopedagog. Uwielbia pracę z dziećmi i uważa, że nie ma dzieci, które nie nadają się do sportu, ponieważ jest tam miejsce dla każdego.

Poprzez sport kształtujemy lepszych ludzi, a dopiero w dalszej kolejności sportowców. Sport to nie tylko zdrowie i dobra zabawa, ale także zdobywanie umiejętności niezbędnych w życiu codziennym. Sport uczy życia!

Natalia Molenda

Piłkarka ręczna oraz zapalona lekkoatletka. Sport uważa jako odcięcie się od rzeczywistości. Dzięki rozpoczęciu przygody ze sportem jej życie bardzo się zmieniło.

Lubi zarażać innych pasją do aktywności fizycznej. Uwielbia pracę z dziećmi, która daje wiele radości i satysfakcji.

Ulubione motto „Nawet największe trudności da się pokonać”

Patryk Dworniak

Ze sportem  związany od najmłodszych lat. Najpierw przez kilka lat trenował sztuki walki, natomiast miłość do piłki przerodziła się w pasję, którą realizuje do dzisiaj. Jako zawodnik występował na 3 i 4 szczeblu rozgrywek.

Prywatnie trener Patryk uwielbia podróże, zwiedzanie zabytków i odkrywanie nowych miejsc aktywnego wypoczynku.

W wolnych chwilach spędza również czas na czytaniu książek, których ma dosyć pokaźną ilość. Wiedza w nich zawarta jest bezcenna.

Praca z dziećmi jest czymś, co sprawia mu mnóstwo satysfakcji. Zdaje sobie sprawę, że trener najmłodszych jest chodzącym autorytetem, a trening to nie tylko nauka sprawności fizycznej, ale społeczne budowanie młodego człowieka.