Trenerzy

Arkadiusz Janor

Absolwent AWFiS Gdańsk, licencjonowany trener UEFA A. Z dziećmi oraz młodzieżą pracuje od 10 lat odnosząc liczne sukcesy na arenie ogólnopolskiej . Wychowanie poprzez sport oraz aktywizacja młodego zawodnika to priorytety jakimi się kieruje. Trener UKS Jedynka Reda rocznik 1999 oraz 2003/2004. Ceni sobie współpracę oraz fakt, iż od każdego można się czegoś nauczyć. Pomysłodawca oraz koordynator Sportowej Jedyneczki.

Piotr Baran

Przez kolegów uznawany za „tytana pracy”. Od 2013 r. licencjonowany trener UEFA B. Związany z piłką nożną od urodzenia. Na koncie liczne udziały oraz sukcesy w turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Praca z dziećmi daje mu duże szczęście i satysfakcje. Ulubione motto: „Póki walczysz jesteś zwycięzcą”. Trener rocznika 2003/2004 w UKS Jedynka Reda. Ze Sportową Jedyneczką związany od września 2016r.

Krzysztof Brodowski

Pochodzi z Janowa Lubelskiego. Założyciel ministranckiego klubu PKS Jadwiga (5 tytułów Mistrzostw Polski Ministrantów). Po przeprowadzce do Gdyni związał się z UKS Jedynka Reda, gdzie trenował zespół dziewcząt i rocznik 2003/04. W okresie od stycznia do czerwca 2016r prowadził zespół dziewcząt Błękitnych Wejherowo. „Najbardziej lubię pracować z najmłodszymi adeptami” — tak mówi o swojej pracy.  Ze Sportową Jedyneczką związany od września 2016r.

 

Dariusz Skowron

Swoją przygodę z piłką rozpoczął w 1999 roku w Żelistrzewie, gdzie jako 10 latek uczęszczał na treningi w miejscowej „Koronie”. W barwach klubu występował, aż do 2013 po czym przeniósł się do sąsiada zza miedzy – Kaszub Połchowo. Oprócz występów jako zawodnik zajął się, także pracą z najmłodszymi – prowadzi zajęcia w rocznikach 2008-2010 gdzie spełnia się jako trener.   Ze Sportową Jedyneczką związany od września 2016r.

Paweł Brzostek

Swoją przygodę z piłką rozpoczął w 2002r. w nowo powstałym klubie „UKS Jedynka Reda”. Spędził w nim całą karierę juniorską po czym przeniósł się do MKS’u Władysławowo i rozpoczął występy w seniorskiej drużynie z której na sezon 2016/17 został wypożyczony do Kaszub Połchowo. Z Jedynką Reda związany był nie tylko jako zawodnik, ale również jako trener –  rocznika 2003/2004. Ze Sportową Jedyneczką związany od września 2016r.