Trenerzy

Arkadiusz Janor

Absolwent AWFiS Gdańsk, licencjonowany trener UEFA A. Z dziećmi oraz młodzieżą pracuje od 10 lat odnosząc liczne sukcesy na arenie ogólnopolskiej . Wychowanie poprzez sport oraz aktywizacja młodego człowieka to priorytety jakimi się kieruje. Ceni sobie współpracę oraz fakt, iż od każdego można się czegoś nauczyć. Pomysłodawca i założyciel Sportowej Jedyneczki.

Piotr Baran

Przez kolegów uznawany za „tytana pracy”. Od 2013 r. licencjonowany trener UEFA B. Związany z piłką nożną od urodzenia. Na koncie liczne udziały oraz sukcesy w turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Praca z dziećmi daje mu duże szczęście i satysfakcje. Ulubione motto: „Póki walczysz jesteś zwycięzcą”. Trener rocznika 2011/2012 w UKS Jedynka Reda. Ze Sportową Jedyneczką związany od września 2016r. Od września 2018 pełni funkcję koordynatora Sportowej Jedyneczki.

Dariusz Skowron

Swoją przygodę z piłką rozpoczął w 1999 roku w Żelistrzewie, gdzie jako 10 latek uczęszczał na treningi w miejscowej „Koronie”. W barwach klubu występował, aż do 2013 po czym przeniósł się do sąsiada zza miedzy – Kaszub Połchowo. Oprócz występów jako zawodnik zajął się, także pracą z najmłodszymi – prowadzi zajęcia w rocznikach 2008-2010 gdzie spełnia się jako trener.   Ze Sportową Jedyneczką związany od września 2016r. Koordynator Sportowej Jedyneczki w Połchowie.

Karolina Konkel

Absolwentka AWFiS Gdańsk, licencjonowany trener lekkiej atletyki. Ze sportem związana jest od dziecka, do 2016 roku reprezentowała barwy klubu AZS AWFiS Gdańsk, finalistka Mistrzostw Polski w siedmioboju kobiet, a także w konkurencjach indywidualnych: skok wzwyż oraz bieg na 100 m przez płotki. „Trening lekkoatletyczny to w przeważającej mierze trening motoryczny, który jest podstawą każdej innej dyscypliny sportowej, dlatego tak przyjemnie pracuje mi się z zaczynającymi swą przygodę z piłką dziećmi, gdzie mam okazję prowadzić trening ogólnorozwojwy” – tak mówi o swojej pracy w Sportowej Jedyneczce. Uważa, że najgorsze co można w życiu zmarnować to talent, a ciężka praca popłaca!