Aktywna Sobota

      Dnia 22.10.2016r. w sobotnie przedpołudnie odbył się event integracyjny dla rodziców – „Aktywna sobota”.

Wszyscy chętni mogli skorzystać z atrakcji jakie tego dnia przewidzieli organizatorzy. Punktualnie o godz.9.30 w hali ZS1 rozpoczął się mecz tatusiów. Jak się okazało kondycja była naprawdę na wysokim poziomie, gdyż spotkanie zakończyło się dopiero około godziny 11.00. Sporo ładnych akcji,parad bramkarskich oraz zaangażowanie, aż miło było popatrzeć jak panowie się starają.

      Mamusie pod okiem pani Izy o godz.10.15 rozpoczęły zajęcia fitness. Tu również poziom zaangażowania był bardzo duży, nie brakowało również uśmiechu na twarzy no i oczywiście silnej woli i determinacji. Po ćwiczeniach pora na małe pogaduchy przy kawie, herbacie i czymś słodkim. W tym miejscu kierujemy podziękowania za bardzo pyszne ciasta.

Skoro rodzice się bawią, to bawią się również dzieci. od godz.10.00 do 12.00 mali adepci sportu swoich sił próbowali w Fun Parku Croco Roco. Tutaj również uśmiech był na pierwszym miejscu.

Dziękujemy wszystkim za miłą atmosferę oraz udział w evencie. Pani Kasi składamy podziękowania za bardzo obszerną relację zdjęciową. Kolejne integracyjne imprezy już nie długo.