Spotkanie integracyjne dla mam

W sobotę 18.02.2017r. Sportowa Jedyneczka była organizatorem spotkania integracyjnego dla mam. Motywem przewodnim była siatkówka oraz badminton. W hali ZS1 pojawiło się 12 pań, które postanowiły na sportowo spędzić to sobotnie przed południe. Po rozgrzewce zawodniczki podzieliły się na 6 zespołów: AGNA,Jedyneczka,Zarąbiste,Mamuśki,Stare Ale Jare,Dwójeczki.
W rywalizacji badmintona trzy teamy uplasowały się na pierwszym miejscu – Zarąbiste,Mamuśki,Stare Ale Jare, druga lokata powędrowała do zespołu AGNA, natomiast na najniższym stopniu podium znalazły się Jedyneczki.
W turnieju siatkówki komplet zwycięstw zanotowały panie z ekipy Stare Ale Jare, drugie miejsce zajęła Jedyneczka, trzecie natomiast Mamuśki.
Podsumowując najważniejszym celem sobotniego spotkania była integracja, spędzenie wspólnie wolnego czasu, oderwanie się od codziennych domowych obowiązków oraz sprawdzenie się i przypomnienie jak to grało się kiedyś w kręgu znajomych i przyjaciół. Panie pokazały, że zarówno siatkówka jak i badminton to sporty, w których odnalazły się bardzo szybko. Mamy nadzieję, iż na następnym spotkaniu liczba uczestników będzie jeszcze większa.
Składy drużyn:
AGNA: Iwona Janiak, Agnieszka Naftyńska
Stare Ale Jare: Ewelina Osowska, Magda Pecz
Dwójeczki: Dominika Podbielska,Magda Wrzaszcz
Mamuśki: Kasia Panek, Ola Kloka
Zarąbiste: Ola Drzewucka, Marzena Wargowska
Jedyneczki: Dorota Szwałek,Ela Kurasińska